Hizmetlerimiz

GRAFİK TASARIM VE REKLAM

İş hayatında ani gelişmelerin ve süprizlerin yeri yadsınamaz.Bir anda karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmek istediğinizde karşınıza nasıl yaparım sorusu çıkar.
Her ne koşulda olursanız olun geniş ve deneyimli grafik ekibimzi size özel çalışmalar ile her zaman yanınızda olacaktır.İster bir prezantasyon,ister bir klasör çalışması olsun.Hepsini tek bir noktadan temin edebiliyor olmanın rahatlığı ve güveni size iş hayatınızda daha rahat hareket imkanı ve fırsatları daha kolay değerlendirme şansı verecektir.

Firmaların vazgeçilmez tanıtım araçları olan,tek sayfalık tanıtım broşürlerinden,yüzlerce sayfalık tanıtım ya da ürün kataloglarına kadar her türlü tanıtım materyalini fotoğraf çekimlerinden, tasarımına ve matbaa baskısına kadar bütün hizmetleri en uygun maliyetlerle yerine getiriyoruz.

Sanat Yönetmenliği
Görsel Tasarım
Metin Yazarlığı
Sponsorluk İşleri
Medya Planlama
Kampanya Tasarımı
Reklam Danışmanlığı

BASKILI İŞLER

Matbaa işlerinde hata kabul edilemez.Bu bilinçle hareket eden EZOP;tasarım,baskı,mücellit ve teslimat süreçlerinin birbirinden ayrılmaz ve aynı derecede özen gerektirdiğine inanır.
Toplantılarda alınan kararları,kendi kalitesini katarak tasarıma dönüştüren tasarım ekibimiz,baskıya girmeden önce baskı onayınızı alır.Dijital çıkışlar veya maketler üzerinde görüş birliğine varılıp onay alınabildiği gibi talebiniz halinde örnek baskı da yapılarak sizin mutlaka tatmin olmanızı sağlamak öncelikli prensibimizdir.
Baskı onayının ardından hem müşteri temsilciniz hemde proje tasarımcınız,film çıkışından mücellite kadar her noktada adınıza işlemleri takip eder.

Katalog/broşür tasarımı ve baskısı
Afiş tasarımı ve baskısı
Süreli yayın tasarımı ve baskısı
Gazete/dergi reklam tasarımı,
Antet-kart-zarf,ambalaj tasarımı ve baskısı
Saygılarımızla,
Ezop Grafik Ekibi