Hizmetlerimiz

Web Tasarım

İnternet ile ilgili yapacağınız harcamaların bir gider değil,yatırım olduğunu düşünerek;amacımız kurumsal kimliğinizi müşterilerinize doğru yansıtacak, etkili bir tasarım eşliğinde elektronik dünyada yerinizi almanıza yardımcı olmaktır.Doğru tasarım ve programlama ile kurulmuş bir web sitesi,müşterileriniz ve firmanız arasında bir köprü kurmanızı sağlayacaktır.
Statik Web Tasarımı
Flash Animasyon
Reklam Banner Uygulamaları
Web İnterface Tasarımı
Html Geliştirme

Web Sayfası internet ortamında duyurusunu yapmak istediğiniz konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen bir kitleye en hızlı şekilde ulaşabilen,güncelliğini kolaylıkla koruyan medya ortamıdır.

Web sayfanız sayesinde firmanızın,ürünlerinizin ve hizmetlerinizin geniş ve ayrıntılı tanıtımını yapabilir,müşterilerinize , bayi ve dağıtım organizasyonlarınıza bilgi ulaştırabilirsiniz.

Neden Web Tasarım?

İnternet,firmaların pazarlama gücüne artı bir ivme kazandırmaktır.Kurumsal,24 saat boyunca bulunduğu bölgeye,tüm Türkiye'ye hatta dünyaya,ürün ve hizmetlerine duyduğu güvenle beraber ulaşmaktadır.

Satışları arttırma ve yeni pazarlar elde etmede büyük kolaylıklar sağlamaktadır.Çünkü,İnternet üzerinde böyle bir çalışma yapılırken harcanacak zaman,oldukça azalmaktadır.
Web sayfaları,aranılan bilgiye en hızlı ve en kolay ulaşımı sağlamaktadır.
Saygılarımızla,
Ezop Web Tasarım Ekibi